Wolne Jeziorany

Portal Niezależnych Obywateli

Kim jesteśmy

Inicjatywa „Wolne Jeziorany” to głos ludzi, którzy nie pozostają obojętni wobec tego, co dzieje się w ich „małej Ojczyźnie”. Jako obywatele Rzeczypospolitej Polskiej mamy konstytucyjne prawo do wyrażania swoich poglądów i do pozyskiwania i rozpowszechniania informacji (art. 54 Konstytucji RP). I temu celowi ma służyć ta strona internetowa – będziemy tu wyrażać nasze poglądy na to, co dzieje się w naszej gminie, w naszym województwie i w naszym kraju.

Nie ukrywamy, że naszym głównym celem jest „patrzenie władzy na ręce”. Ci, którzy zostali wybrani w demokratycznych wyborach, muszą liczyć się z tym, że ich wyborcy będą oceniać ich pracę na rzecz społeczności, której mają służyć. Tak - NASI DRODZY WŁODARZE - Waszym zadaniem jest SŁUŻYĆ; to Wy jesteście dla nas, a nie my dla Was. Niestety, jak słusznie zauważył angielski historyk, filozof polityczny, teoretyk wolności i polityk, John Acton, „każda władza deprawuje, a władza absolutna deprawuje absolutnie.” Wiedzieli o tym już starożytni Rzymianie. Niewolnik stojąc za zwycięskim wodzem odnoszącym triumf, powtarzał mu słowa: „Hominem te memento” (Pamiętaj, że jesteś tylko człowiekiem). Robił to po to, żeby zwycięskiemu wodzowi nie odbiła „palma”, i nie zaczął się uważać za Bóg wie kogo. My też zamierzamy troszczyć się o zdrowie psychiczne MIŁOŚCIWIE NAM PANUJĄCYCH. Niech nasz głos będzie dla Was ostrzeżeniem: Pamiętajcie, jesteście tylko urzędnikami, których MY wybraliśmy i MY możemy odwołać.

 

„Hominem te memento

... pamiętaj, że jesteś tylko człowiekiem!

 

Copyright ©

Odsłon artykułów:
3 890

Odwiedza nas 1 gości

Facebook

Najnowsze Artykuły

Od prowokacji KOD-u podczas pogrzebu „Inki” i „Zagończyka” zastanawialiśmy się nie nad tym, czy tzw.obrońcy demokracji dopuszczą się prowokacji na Marszu Niepodległości, ale nad tym, jak ta prowokacja będzie wyglądać.Dziś już znamy odpowiedź, bo planujący zadymę „demokratyczni” podskakiwacze opisali swój plan w Internecie.
Pamiętacie sprawę naszego samooskarżenia w obronie Justyny Helcyk prześladowanej przez wrocławską prokurator Pilarczyk? Jeśli nie pamiętacie, to zajrzyjcie do felietonów, w których o tym pisaliśmy.http://wolnejeziorany.pl/kategorie/felietony-czyli-nieporzadki-gminne-i-krajowe/jak-postanowilismy-samooskarzyc-sie-o-mowe-nienawisci-w-obronie-justyny-helcyk-sciganej-za-mowienie-prawdy-calej-prawdy-i-tylko-prawdy/http://wolnejeziorany.
Jest fajnie! Naprawdę! Mamy bardzo udany początek egzorcyzmowania KOD-wariatów oraz ich ideologicznych guru.A wystarczyła zapowiedź, że 19 listopada 2016 roku dojdzie w Polsce do intronizacji Chrystusa Króla.I zawrzało, a niektórym lewakom chyba nawet zagotowały się mózgi.Dymi im z czachy, oj dymi.
Niedawno zrezygnowaliśmy z usług Facebooka ze względu na skandaliczną cenzurę stosowaną przez to medium.Dziś cenzura wkracza na twitter.Właśnie zostało zamknięte konto Pikuś.pl.Bez żadnego tłumaczenia.Po prostu, pstryk i nie ma.Użytkownikom twittera nie musimy tłumaczyć, jak wspaniałą robotę robił Pikuś.
Jak Mateusz Kijowski uległ dezaktywacji w stosunku
poniedziałek 17, październik 2016
Źle się dzieje w państwie KODziarskim.Żrą się „obrońcy demokracji” o stanowiska, wpływy i dostęp do mikrofonu.Ryją dołki pod sobą i szczują jednych na drugich.A nie my to mówimy, lecz obwieścił to urbi et orbi Wielki Kucyk Demokracji, zwany też Huraganem Matju.
W tygodniku „Polityka” ukazała się recenzja filmu „Wołyń” napisana przez Adama Szostkiewicza.Słowo „recenzja” jest w tym przypadku określeniem nieprecyzyjnym.Tekst Adama Szostkiewicza jest po prostu obrzydliwym, ordynarnym paszkwilem, którego autor wykorzystał ludobójstwo dokonane na Polakach do uderzenia w Polaków.
Na Nowoczesnego Ryśka zawsze można liczyć.Czy słońce, czy deszcz, Nowoczesny Rysiek uwija się jak mróweczka, żeby obywatelom naszego pięknego kraju dostarczyć trochę rozrywki.Tym razem ów człowiek-mem i jego partyjne zaplecze wyprodukowali cały zestaw kwiatków, obok których nie da się przejść obojętnie.
Wariatki od czarnych parasolek i wieszaków szykują kolejny protest.